Portal Medycyna Estetyczna

Zadbaj o usta po powiększaniu preparatami

Powiekszanie ust
Czas czytania: 2 minuty

Powiększyłaś usta albo poprawiłaś ich kształt, a może masz wreszcie upragnione łuki Kupidyna nad ustami? Jesteś już po zabiegu. Jak teraz zadbać o usta, by cieszyć się jak najdłużej od pierwszych chwil pięknym efektem zabiegu? Pamiętaj, że zabieg to nie tylko wstrzykiwanie preparatu, ale i przygotowanie do niego, jak i również słuchanie zaleceń lekarza.

Wydałaś na zabieg korekcji ust sporą sumę. Przygotowałaś się do zabiegu. Jesteś już po…ale co teraz? Jak zadbać o usta, które często stają się po takich korekcjach wrażliwe, wysuszone, narażone na infekcje.

Co powinniśmy robić po zabiegu powiekszenia ust?

powiekszanie ust
powiekszanie ust

Po zabiegu powinnyśmy profilaktycznie zażywać tabletki zapobiegające powstawaniu opryszczce.
Zgłosić się na kontrolną wizytę tydzień po zabiegu, ponieważ dopiero wtedy można wstrzyknąć kolejną dawkę preparatu. Wykonuje się to w celu poprawy niedociągnięć, jeśli takie wystąpią.

Jak radzić sobie z siniakami po zabiegu?

Jeżeli twoje ciało ma skłonności do zasinień, kup w aptece maść z dużą zawartością witaminy K i wmasowywać bardzo delikatnie w miejsca, które zostały nakłute.
Przez najbliższą dobę najlepiej pić przez słomkę ani palić papierosów. Zaraz po zabiegu nie wolno masować, dotykać ust, dotyk może spowodować przemieszczenie się preparatu. Ponad godzinę po zabiegu brakuje czucia, czym nie powinnyśmy się zbytnio martwić.

„Uzewnętrznij swoje piękno świadomie”

Anna Jaskiewicz

Przed zabiegiem powiększenia ust

Przemyśl poprawę kształtu ust, ponieważ nawet z bezpiecznymi zabiegami można trochę przesadzić i wówczas uzyskamy efekt, będzie odwrotny od zamierzonego. Nie możemy z góry założyć, że efekt operacji będzie taki, jak oczekujemy. Pierwszy zabieg dobrze byłoby wykonać przeszczepem tkanki tłuszczowej, albowiem można wrócić do poprzedniego kształtu ust. Taki zabieg jest wykonywany dość często, ale bardzo ważne jest, by pobrać tę tkankę aparatem do odsysania, a nie strzykawką.

Poprawki po pierwszym zabiegu

Jeżeli chcemy odbyć poprawki związane z pierwszym zabiegiem, to lekarz powinien zrobić to w ramach ceny pierwszego zabiegu. W momencie, kiedy chcesz wypełnić usta, by były jeszcze bardziej uwydatnione musisz wziąć pod uwagę, że koszt operacji zostanie podwojony, czyli będzie trzeba zapłacić jak za kolejny zabieg.

Nawet najdrobniejszy zabieg to ingerencja w nasze ciało a efekty pamiętaj, że czasem będziesz nosić kilka miesięcy, a niektóre są nieodwracalne.

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Powiązane artykuły

Jak wygląda zabieg laserem frakcyjnym CO2?

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Mezoterapia. Cudowne zastrzyki młodości

Redaktor Barbara Szuszkiewicz

Nietrzymanie moczu leczone botoksem

Redaktor Barbara Szuszkiewicz

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ