Portal Medycyna Estetyczna

XXII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

kongres 2022 stowarzyszenie lekarzy estetycznych
Czas czytania: 2 minuty

 

Mamy przyjemność poinformować, że XXII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging odbędzie się 11-13 marca 2022 roku. Tradycyjnie spotykamy się w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Organizatorem jest Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Kongres wraca do kalendarza 

Pandemia COVID-19 sprawiła, że organizacja konferencji i wydarzeń branżowych została wstrzymana. 

Mamy nadzieję, że czas, kiedy imprezy odbywały się tylko w formule online, powoli mijają. Dlatego z nieukrywaną przyjemnością oczekujemy na spotkanie w gronie lekarzy z Polski i za granicy oraz firm, które każdego roku dostarczają na polski rynek wspaniałe nowości.

Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging każdego roku ściąga do Warszawy lekarzy zainteresowanych medycyną estetyczną, która, pomimo że nie jest specjalizacją, ale jako dziedzina medycyny jest domeną lekarzy. Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych podejmuje już od wielu lat działania mające na celu uznania medycznych zabiegów estetycznych jako świadczeń zdrowotnych. Kształci nieustannie od ponad 20 lat środowisko lekarskie w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.

Kongres to trzydniowe spotkanie wypełnione wykładami najznakomitszych specjalistów z Polski, Europy i świata, licznymi workshopami oraz panelami eksperckimi. Zjazd przyciąga ponad 1000 lekarzy oraz dziesiątki firm wraz z licznymi mediami, dzięki, którym pacjenci mogą dowiedzieć się co nowego po kongresie znajdą w ofercie swojego lekarza.  Każdy trzech dni kongresowych będzie wielką okazją do spotkań lekarzy, którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą, doświadczeniem na temat medycyny estetycznej a tego nam najbardziej brakowało, kontaktu.

 

Ważne tematy

Bardzo ważnym punktem każdego kongresu jest temat realnego zagrożenia dla zdrowia i życia pacjentów, którzy korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Jak wszystkim wiadomo droga legislacyjna jest niezwykle ciężka, ale systematyczne działania stowarzyszenia zaczęły przynosić rezultaty, czego efektem jest powstanie definicji medycyny estetycznej oraz uzyskanie stanowiska Ministerstwa Zdrowia, które uznało zabiegi z zakresu medycyny estetycznej jako zabiegi medyczne, czyli mogą być wykonywane w gabinecie lekarskim, przez lekarza i użyciu leków oraz produktów medycznych. Stowarzyszenie uczestniczy w opracowaniu dla Ministerstwa Zdrowia procedur medycznych zarezerwowanych wyłącznie dla lekarzy. 

Więcej informacji i możliwość zapisów na Kongres po linkiem

 

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Kongresu

Mamy również wielką przyjemność zaprosić lekarzy na nasze stoisko na kongresie. Będziemy mieli wspaniałą okazję zaprezentować jako Golden Medical Media agencja medialna dla rynku medycznej naszą szeroką ofertę oraz produkty m.in. 

  • PortalMedycynaEstetyczna.pl 
  • PortalChirurgiaPlastyczna.pl 
  • PrawoiMedycyna.info 
  • MedycznePortale.pl
  • FeelBeauty.eu
  • PortalBeauty

oraz kilka najnowszych serwisów…

Serdecznie zapraszamy!

 

Redaktor Artur Jaskiewicz

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Powiązane artykuły

Perły Dermatologii Estetycznej 2021

Redaktor Artur Jaskiewicz

Rekrutacja do Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging 2020/2022

Portal Medycyna Estetyczna

Perły Dermatologii Estetycznej 2019

Redaktor Artur Jaskiewicz

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ