Portal Medycyna Estetyczna

Restylane- naturalny wypełniacz

Restylane
Czas czytania: < 1 minuta

Restylane – to najbardziej naturalny preparat wchłaniany na bazie kwasu hialuronowego. Proces wchłaniania wody trwa długo, ponieważ żel uwalnia kwas hialuronowy stopniowo. Efekt to młody, jędrny wygląd skóry, utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy.

Restylane Touch- Przeznaczony do wygładzania niewielkich, delikatnych zmarszczek: zmarszczki wokół oczu (kurze łapki), zmarszczki pionowe na górnej wardze (zmarszczki palacza), zmarszczki mimiczne (śmiechowe).
Restylane Perlone- stosowany do wygładzania głębszych bruzd, zmarszczek szczególnie wargowo-nosowych, do modelowania rysów twarzy, również do podnoszenia kącików ust. Stosowany głównie: korekcja fałd wargowo-nosowych, poprawa kącików ust, wypełnianie ust, modelowanie konturów twarzy (policzki, podbródek). Podaje się do głębszych warstw skóry właściwej.

„Uzewnętrznij swoje piękno świadomie”

Anna Jaskiewicz


Restylane Lipp- stworzony specjalnie do uwydatniania i upiększania ust. Ma długi okres utrzymywania efektu do 18 miesięcy. Dzięki nie mu usta staja się pełniejsze, dobrze napięte. Preparat znakomicie układa się w ustach.
Restylane SUBQ- stosowany do wolumetrycznego odmładzania twarzy. Podawany jest w okolice kości policzkowych.
Restylane Vital- stosowany do rewitalizacji i ujędrniania skóry. Nawilżą od wewnątrz i odmładza. Stosuję się go na twarz, dłonie, szyje, dekolt. Polecany jest na zabieg: nawilżający do skóry suchej, zwiększający napięcie skóry tłustej, odmładzający dla skóry, zabieg rewitalizujący.


Zalety ogólne Restylane: Znakomicie układa się w tkance, nie wywołuje uczuleń, wchłaniany przez organizm bez żadnego śladu.
Przeciwwskazania: ciąża, okres laktacji, nadwrażliwość na składniki preparatu.
Restylane zawiera wyłącznie naturalne składniki, które z czasem ulegają biodegradacji.

Redaktor Barbara Szuszkiewicz

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Powiązane artykuły

10 pytań, które musisz zadać w gabinecie medycyny estetycznej przed zabiegiem

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Wypełniacz ust z tkanki tłuszczowej utrzymuje się najdłużej

Redaktor Barbara Szuszkiewicz

Migrena to uciążliwy ból głowy leczony toksyną botulinową (botoksem)

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ