Portal Medycyna Estetyczna

Lek. med. Aleksndra Grzanka-Gadzińska

Miejsce konsultacji

NEW SKIN
DERMATOLOGIA ESTETYCZNA, OGÓLNA I WENEROLOGIA

DR N. MED. ALEKSANDRA GRZANKA-GADZIŃSKA

ul. Łomżyńska 51A
Miasto Bydgoszcz

Telefon 533355 210

E-mail

Konsultacje
wtorek, czwartek i piątek
sobota:                        

  • Jestem dermatologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym pracującym w Klinice Dermatologii, w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Budgoszczy.
  • Swoją wiedzę kliniczną zdobywałam w Klinice Dermatologii od 2003 roku, co doprowadziło do uzyskania w 2009 roku tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.
  •  Równolegle rozpoczęłam studia doktoranckie w Collegium Medicum w Bydgoszczy.
  • Stopień doktora nauk medycznych uzyskałam w 2008 roku z zakresu medycyny w temacie chłoniaków skóry.
  • Podczas mojej pracy w Klinice doskonaliłam się w zakresie leczenia chorób skóry, chorób przenoszonych drogą płciową, oceny znamion.
  • Jestem współautorem kilkunastu artykułów w czasopismach polskich i zagranicznych, stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach i konferencjach naukowo- szkoleniowych .
  • W kręgu moich zainteresowań są również zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. Ta nowoczesna dziedzina wykorzystująca między innymi toksynę botulinową, kwas hialuronowy czy nici wszczepialne jest czymś więcej niż zabiegiem kosmetycznym, a ich wykonanie wymaga umiejętności.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ