Portal Medycyna Estetyczna

Lek. med. Krzysztof Marosz

Miejsce konsultacji

MAROSZ GABINETY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I KOSMETOLOGII

ul. Kazimierska 2G/2
Miasto Warszawa

Telefon +48 691 504 423

E-mail info@drmarosz.pl

Konsultacje
poniedziałek-piątek
                     

  • Tytuł zawodowy lekarza medycyny uzyskałem na Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, zaś praktykę kontynuuję nie tylko w prywatnym gabinecie, lecz także jako pracownik Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego na oddziale Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Zatruć.
  • Specjalizuję się w nowoczesnych zabiegach, które mają na celu wydobyć naturalne piękno zarówno kobiet jak i mężczyzn.
  • W gabinetach medycyny estetycznej zlokalizowanych w Szczecinie oraz w Gryficach stosuję wyłącznie sprawdzone terapie, metody, preparaty służące do szeroko pojętej korekty zmarszczek (wypełnianie zmarszczek) czy liftingu wolumetrycznego.
  • Dla osób chcących skorzystać z zabiegów w obrębie twarzy proponuję m in.: głębokie odmładzanie, usuwanie naczyń, zamykanie naczynek, przebarwień, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, Botoxu, mezoterapię np. osoczem bogatopłytkowym czy koktajlami witaminowymi.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ