Portal Medycyna Estetyczna

Lek. dent. Dominika Polak

Miejsce konsultacji

LIGHTHOUSE DENTAL

ul. Arkońska 51/5
Miasto Szczecin

Telefon +48 732 530 009

E-mail kontakt@lighthousedental.pl

Konsultacje
poniedziałek-piątek
                   

  • Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej z 2006 roku.
  • W 2011 roku ukończyła doktorat z dziedziny protetyki stomatologicznej.
  • Od 2017 roku współwłaścicielka Lighthouse Dental, kliniki stomatologiczno-estetycznej w Szczecinie.
  • Ukończyła z wyróżnieniem Studia Podyplomowe Medycyna Estetyczna Twarzy na Pomorskiem Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.
  • Sprawnie wykonuje zabiegi regeneracyjne przyzębia, przeszczepów dziąsłowych, korekty wędzideł dzięki ukończonemu Curriculum Periodontologicznemu.
  • Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging holistycznie tworzy „piękną ramę do obrazu” wykorzystując najnowsze techniki z użyciem m.in. kwasu hialuronowego, botoksu, osocza bogtatolplytkowego, nici, plasmy IQ.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ