Portal Medycyna Estetyczna

Lek. Anna Ziółkowska

Miejsce konsultacji

Miasto Warszawa

Telefon 

E-mail 

Konsultacje

Lek. Anna Ziółkowska jest specjalistą medycyny estetycznej.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na tej samej uczelni ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Medycyna estetyczna”. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu protetycznym, implantoprotetycznym, leczeniu dysfunkcji narządu żucia,rekonstrukcjach startych zębów, stomatologii estetycznej oraz medycynie estetycznej.

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach i sympozjach z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ