Portal Medycyna Estetyczna

Peeling wodorowy czyli absolutny hit na rynku kosmetologii medycznej w oczyszczaniu skóry

oczyszczanie peeling wodorowy1 1
Czas czytania: 2 minuty
Wodór (H₂), jako gaz o najmniejszej cząsteczce, wyjątkowo głęboko przenika strukturę skóry aż do poziomu komórkowego – ma jednocześnie najefektywniejsze działanie osmotyczne, dzięki czemu preparaty lecznicze oddziałują na skórę z niespotykaną dotąd skutecznością! Najistotniejszym jednak dla zdrowia skóry działaniem wodoru jest neutralizacja wolnych rodników, które mają bezpośredni wpływ na proces starzenia się organizmu.

 

Zabieg z wykorzystaniem technologii aktywnego wodoru zwiększa poziom nawilżenia skóry, która staje się gładka i wyciszona, ujścia gruczołów łojowych są oczyszczone z niezwykłą precyzją, a objawy trądziku czy powstawanie zaskórników są wyraźnie wyhamowane, zmniejsza się bowiem produkcja łoju.

 

Peeling wodorowy H2GenPeel™

Innowacyjny system łączący oczyszczanie wodorem, peeling wodny oraz infuzję jonową. Urządzenie wytwarza mikroskopijne cząsteczki wodoru, którymi nasycony strumień wody przenosi i dozuje na skórę specjalna głowica zabiegowa. Głowica działa w systemie wysokiego ciśnienia ujemnego, które działa jak bardzo dokładny peeling, usuwa zrogowaciały naskórek, cywilizacyjne zanieczyszczenia skóry, resztki makijażu czy kremów. Skóra pozostaje idealnie czysta i świeża. Dodatkowym działaniem terapii wodorem i tlenem jest wzmacnianie ścian włosowatych naczyń krwionośnych, a zatem zabieg ten wskazany także dla skór naczyniowych, a nawet z trądzikiem różowatym. Zabieg oczyszczania wodorowego zmniejsza obrzęki i poprawia napięcie skóry. Skóra staje się nie tylko doskonale oczyszczona, ale też odżywiona i ujędrniona.

Dodatkowe funkcje urządzenia H2GenPeel™:

 • infuzja wodorowa
 • fale radiowe RF
 • sonoforeza
 • peeling kawitacyjny
 • głowica cold (chłodząca)

Wskazania do zabiegu:

 • skóra zanieczyszczona, wymagająca dogłębnego oczyszczenia i odświeżenia
 • cera naczynkowa
 • skóra szara, zmęczona, z oznakami starzenia
 • cera odwodniona
 • cera trądzikowa
 • okolice oczu

Przeciwwskazania do peelingu wodorowego:

 • choroby skóry: aktywna opryszczka, przerwanie ciągłości skóry
 • choroby wewnętrzne: nowotwór, cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja inne zburzenia neurologiczne, alergia
 • ciąża, karmienie piersią
 • instrumenty medyczne i elektroniczne jak rozrusznik serca; implanty
 • nadwrażliwość na prąd elektryczny

Oczyszczanie wodorowe to absolutny hit na rynku kosmetologii medycznej, o czym przekonaliśmy się na własnej skórze. Zapewniamy, że efekt nas bardzo zaskoczyła, co najważniejsze skóra odzyskała świeżość, a sam makijaż na tak przygotowanym fundamencie wygląda rewelacyjnie!

Na jaki efekt możemy liczyć?

Głęboko oczyszczona i gładka skóra o zwiększonym stopniu nawilżenia. Dodatkowo następuje neutralizacja wolnych rodników, które mają bezpośredni wpływ na proces starzenia się skóry.

 

Zapytaliśmy o zabieg dr. Piotra Niedziałkowskiego 

 

dr niedziałkowski

Dr n. med. Piotr Niedziałkowski

Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME”
Specjalista chorób wewnętrznych i alergologii
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

 

Peeling wodorowy można wykonać u każdej osoby, dla której ważne jest przywrócenie fizjologii skory. W Centrum Estetyki Medycznej peeling wodorowy wykonujemy jako przygotowanie skory do zabiegów medycyny estetycznej oraz w celu utrzymania jej dobrej kondycji przez cały rok. Pracujemy na każdym rodzaju skory. Pielęgniarka wykonująca zabieg jako osoba medyczna, za każdym razem dobiera odpowiedni zestaw do problemów skórnych. Pracujemy zarówno na skórach zdrowych, jak i na skórach z problemami dermatologicznymi np. trądzik, skóra łojotokowa, przerosłe gruczoły czy przebarwienia. Odpowiednio zastosowany peeling wodorowy daje niesamowite efekty.

Serdecznie zapraszam do Centrum Estetyki Medycznej.

 

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

redakcja@medyczneportale.pl

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Powiązane artykuły

Lipoliza laserowa ukształtuje twoje ciało

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Black Friday, czyli jak wygląda obniżka cen w medycynie estetycznej?

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Przygotowanie do zabiegu powiększania ust

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ