Portal Medycyna Estetyczna

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia beziglowa
Czas czytania: 2 minuty

Mezoterapia bezigłowa to alternatywa dla mezoterapii igłowej i dla tych którzy boja się zastrzyków. Specjalne koktajle podawane podczas serii zabiegu dają efekty redukcji zmarszczek, cellulitu, odświeżania cery oraz napięcia skóry. Mezoterapia bezigłowa w połączeniu z innymi zabiegami jak np. mikrodermabrazji zwiększa efektywność zabiegów oraz przedłuża ich działanie.

W XXI wieku dbanie o siebie to wręcz nasza misja. I wcale nie ma tutaj przesady, kult młodości panuje wszędzie i wcale nie jest to przesada, bo kto nie chce wyglądać pięknie i młodo? Odpowiedź jest prosta – wszyscy ! Jeszcze nikt nie odkrył eliksiru młodości dlatego kosmetologia, dermatologia, chirurgia, medycyna estetyczna prześcigają się i wciąż zaskakują nas nowymi sposobami na zatrzymanie czasu. Urządzenia i zabiegi dzięki, którym możemy powstrzymać powolne starzenie się skóry.
Jednym z takich zabiegów jest mezoterapia bezigłowa.

„Uzewnętrznij swoje piękno świadomie”

Anna Jaskiewicz

Mezoterapia bezigłowa to najnowocześniejszy i bezbolesny zabieg i super alternatywą dla mezoterapii igłowej.
W tym zabiegu wykorzystane jest zjawisko elektroporacji, jest to proces zachodzący w komórkach dzięki polom elektrycznym, po krótkotrwałym działaniu pól elektrycznych następują oczywiście odwracalne zmiany w komórkach.
W czasie zabiegu zaaplikowane substancje odżywcze na skórę są ,,wpychane,, na odpowiednią głębokość, gdzie są pobudzane komórki do dalszej pracy.

Jest to zabieg bezpieczny i oczywiście bezigłowy co dla osób bojących się igły, jest to super sposób na odmłodzenie np. twarzy bez stresu.

Wskazaniem do tego zabiegu jest:

– rewitalizacja skóry
– cellulit
– rozstępy
– redukcja zmarszczek

Do każdego klienta dany gabinet podchodzi indywidualnie, koktajle, które są wprowadzane w głąb skóry, mają różną zawartość składników, zależy to od stanu skóry klientki.

Składniki, jakie zawarte są w koktajlach to:

– kwas hialuronowy,
– kofeina,
– witamina A i E

Mezoterapia bezigłowa daje naprawdę spektakularne efekty, oczywiście trzeba pamiętać, że należy wykonać serie zabiegów. Jeden zabieg na tydzień przez dwa miesiące, później jeden zabieg na miesiąc, aby podtrzymać efekt.

Efekty po serii zabiegów:

– redukcja cellulitu
– redukcja zmarszczek
– skóra pełna blasku
– napięcie i poprawa struktury skóry

Pamiętajmy, że do każdego zabiegu trzeba podejść świadomie, bez jakichkolwiek wątpliwości !

Redaktor Barbara Szuszkiewicz

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Powiązane artykuły

Wspomnienie Bogusławy Witer, prekursorki medycyny estetycznej przez dr Monikę Nunberg-Sawicką

Redaktor Artur Jaskiewicz

Ślepota po podaniu kwasu hialuronowego przez osobę nieuprawnioną do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Osocze bogatopłytkowe pomaga w walce z łysieniem

Redaktor Barbara Szuszkiewicz

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ