Portal Medycyna Estetyczna

Intraceuticals -terapia tlenem hiperbarycznym. Rewelacyjny efekt

Intraceuticals
Czas czytania: 2 minuty

Medycyna estetyczna wykorzystuje dobrodziejstwa naukowców. Intraceuticals zabieg, który odmładza, odświeża oraz usuwa oznaki zmęczenia, starzenia korzystając z technologi hiperbarycznego tlenu. Bezbolesny zabieg cieszy się niezwykłym powodzeniem. Wiele światowych sław korzysta systematycznie z zabiegu Intraceuticals, ciesząc się z rewelacyjnych rezultatów.

Medycyna estetyczna zaskakuje nas z dnia na dzień. Zabiegi, jakie proponują nam kliniki i gabinety przerastają naszą wyobraźnię, i jak tu znaleźć dla siebie zabieg, jeśli propozycji jest tak wiele? Przede wszystkim trzeba zastanowić się, czego oczekujemy, jeśli chcemy, by nasza twarz odzyskała blask, świeżośc – to na pewno… Zabieg Intraceuticals jest tym, czego potrzebujemy.

„Uzewnętrznij swoje piękno świadomie”

Anna Jaskiewicz
Intraceuticals
Intraceuticals

Intraceuticals to zabieg, którego podstawą jest technologia hiperbaryczna tlenu, sprawdzonego przede wszystkim w leczeniu ran i poparzeń. Skuteczność tej metody kryje się w zastosowaniu kwasu hialuronowego w dwóch postaciach: niskocząsteczkowym i wielocząsteczkowym.
Niskocząsteczkowy – przenika do głębszych warstw skóry

Wysokocząsteczkowy – wiąże wilgoć z otoczenia i utrzymuje w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego.
Zabieg Intraceuticals przeprowadza się za pomocą specjalnego aplikatora, którym działamy na skórę z pewnej odległości i pod odpowiednim kątem. Intraceuticals wykorzystuję infuzję – to znaczy wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Dzięki tej metodzie kwas drobnocząsteczkowy i odpowiednie serum, które jest zalecane zależnie od problemu skóry klientki, np. trądzik, przebarwienia, łuszczyca jest wtłaczany w skórę.

Jakie efekty można uzyskać dzięki temu zabiegowi?

Widoczne efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu, zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, jędrność i napięcie. Skóra jest odmłodzona, promienna i świeża. Młody wygląd, emanowanie witalnością, wypełnienie drobnych zmarszczek, wygładzenie okolic oczu i ust, poprawa konturów twarzy. Dzięki tej metodzie można pozbyć się również zapalnych stanów skóry np. trądzik, przebarwień, można łagodzić objawy łuszczycy i egzemy.

Jak często powtarzać zabieg Intraceuticals?

Zabieg powinno się wykonać w serii 6 zabiegów, eden na tydzień. Po 6 tygodniach dla utrzymania efektów zabieg powtarzać 1-2 razy w miesiącu. Zabieg jest bezbolesny i trwa około 1,5 godziny, zaraz po można wrócić do normalnego życia.

Szybkie działanie i rewelacyjne efekty sprawiają, że gwiazdy takie jak: Madonna, Eva Longoria, Naomi Campbell i inne, kochają ten zabieg. Pozwala im wyglądać rewelacyjnie na imprezach i nie tylko. Oczywiście cena nie jest, już tak atrakcyjna, ale i na to znaleziono sposób, stworzono linię kosmetyków Intraceuticals. Dzięki temu można również w zaciszu własnego domu poczuć się pięknie.

Medycyna estetyczna wybiega coraz szybciej ponad standardy, dlatego możemy cieszyć się rewelacyjnych efektów zabiegu Intraceuticals.
Efekty, jakie daję Intraceuticals, pozwala nam słyszeć komplementy w każdym wieku – my kobiety to uwielbiamy!

Pamiętajmy, żeby, przed każdym zabiegiem dowiedzieć się jak najwięcej o jego skutkach i efektach to ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia !

Redaktor Barbara Szuszkiewicz

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Powiązane artykuły

Los Deline (Aquafilling) zawieszenie dystrybucji. Oświadczenie dystrybutora

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Co mężczyźni tutaj robią? Zabiegi estetyczne oraz te które ratują zdrowie i życie

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Odpowiedź Ministerstwa Zdrowia na apel Naczelnej Rady Lekarskiej w sprawie medycyny estetycznej

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ