Portal Medycyna Estetyczna

Powiększanie punktu G-lepsze doznania erotyczne

Powiekszanie punktu G lepsze doznania erotyczne
Czas czytania: < 1 minuta

Punkt G to miejsce w pochwie kobiety w jej przedniej części, około 5 cm od wejścia. Nazwa tego punktu pochodzi od nazwiska lekarza Ernsta Grafenberga, który go opisał w 1950 roku. Dzisiaj mówi się, że punkt G nie istnieje, albo nie wszystkie kobiety mają go.

Trudno to rozsądzić, ale na pewno ginekologia estetyczna ma w swojej ofercie ten zabieg, który cieszy się dużym zainteresowaniem.

Jak taki zabieg wygląda?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, lekarz wstrzykuję np. kwas hialuronowy, również może być tłuszcz pacjentki w miejsce blisko punktu G. Miejsce, w którym podano preparat natychmiast ulega zmianie. Zabieg jest nieinwazyjny, nowoczesny i niechirurgiczny.

“Uzewnętrznij swoje piękno świadomie!”

Anna Jaskiewicz

Czy każda kobiet może poddać się temu zabiegowi?

Ten zabieg skierowany jest do wszystkich kobiet, które chcą poprawić swoje życie intymne, dla kobiet, które do tej pory nie osiągały orgazmu pochwowego.

Efekty po zabiegu:

– zdecydowanie powiększa, ujędrnia punkt G
– zwiększone doznania seksualne

Zabieg jest bezpieczny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, trwa około 20 minut. Już po 4 godzinach kobieta może spokojnie wrócić do aktywności seksualnej, efekt zabiegu utrzymuje się około 2 lat.

Przeciwwskazania do zabiegu:

– miesiączka
– niepełnoletność
– infekcje okolic intymnych

W XXI wieku kobiety są bardziej świadome własnego ciała, potrafią głośno powiedzieć o swoich niespełnionych doznaniach erotycznych. Ginekologia estetyczna ma w swojej ofercie zabiegi, które przywracają na nowo kobietom śmiałość i poczucie, że jeszcze mogą być spełnionymi kobietami.
Pamiętajmy o tym, by na konsultacji nie wstydzić się i powiedzieć o wszystkim, co nas nurtuję, lekarz jest przygotowany, by odpowiedzieć na każde pytanie pacjentki.

Redaktor Barbara Szuszkiewicz

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Powiązane artykuły

Plastyka pochwy. Przygotowanie, zabieg i rekonwalescencja

Redaktor Barbara Szuszkiewicz

Wszczepienie sztucznego jądra cz. I

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Błona dziewicza i jej odtworzenie, czyli Hymenoplastyka

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!