Portal Medycyna Estetyczna

Lek. med. Natalia Ossowska-Kreft

Miejsce konsultacji

ul. Henryka Pobożnego 14/2
Miasto Warszawa

Telefon 575 722 322

E-mail n.ossowska-kreft@pl

Konsultacje
poniedziałek-piątek
                      

  • Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończyłam w 2007r.
  • Wiedzę i umiejetności praktyczne zdobywałam pracując przez 6 lat jako lekarz rezydent w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych SPSK1 w Szczecinie.
  • W trakcie specjalizacji prowadziłam zajęcia dydaktyczne ze studentami wydziałów lekarskiego, stomatologii oraz kosmetologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego
  • W latach 2012-2015 uczęszczałam do Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie, którą ukończyłam uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej.
  • W swojej pracy zajmuję się leczeniem chorób skóry zarówno doroslych, jak i dzieci, wenerologią, dermatochirurgią oraz medycyną estetyczną. Ukończyłam liczne kursy w zakresie oceny zmian barwnikowych i profilaktyki czerniaka, czym interesuje się w sposób szczególny.
  • Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ