Portal Medycyna Estetyczna

Lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska

Miejsce konsultacji

CENTRUM OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ ANNA CZYŻYK-OPIŁOWSKA

ul. Stanisława Thugutta 6f/2
Miasto Warszawa

Telefon 601171893

E-mail 

Konsultacje
poniedziałek-piątek
                    

  • Jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
  • Po latach doświadczenia zawodowego sięgnęłam o krok dalej kończąc studia podyplomowe na Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach zdając egzamin z wynikiem bardzo dobrym i uzyskując tym samym tytuł dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej ,co w pełni umożliwiło mi na kompleksowe podejście do estetyki twarzy.
  • Swoją praktykę zawodową opieram na kompleksowym podejściu i łączeniu różnych rozwiązań by móc przywrócić Państwu piękny i przede wszystkim zdrowy uśmiech.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ