Portal Medycyna Estetyczna

Lek. med. Anna Aseńko

Miejsce konsultacji

ul. Bolesława Chrobrego 9
Miasto Kraków

Telefon +48 888 960 284

E-mail annaasenko@gmail.com

Konsultacje
poniedziałek-piątek
                    

  • Pracuje jako starszy asystent w Oddziale Chirurgii Plastycznej, Endokrynologicznej i Ogólnej SPSK1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie doskonali swoje umiejętności z zakresu chirurgii plastycznej.
  • Dyplom lekarza uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
  • Równolegle w 2004 roku obroniła pracę magisterską na Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskując tytuł mgr biologii molekularnej.
  • Od 2005 roku zatrudniona na stanowisku asystenta w I Katedrze Chirurgii Ogólnej CMUJ, Szpital Uniwersytecki w Krakowie, gdzie pracowała jako chirurg i nauczyciel akademicki dla studentów Wydziału Lekarskiego, Wydziału Promocji Zdrowia oraz nauczyciel w anglojęzycznej Szkole Medycznej dla obcokrajowców.
  • Ukończyła elitarną Podyplomowa Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
  • W 2014 roku złożyła prace dyplomową pod tytułem: „ Wpływ zastosowanej techniki na rezultaty estetyczne usuwania zmian skórnych” uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany przez PTL i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej.
  • Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ