Portal Medycyna Estetyczna

Lek. med. Michał Musioł

Miejsce konsultacji

KANIOWSCY CLINIC

ul. Barycka 1/3

Miasto Warszawa

Telefon +48 71 322 69 09

E-mail gabinet@kaniowscy.pl

Konsultacje
poniedziałek-piątek
                    

  • Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
  • W latach 2010-2015 pracował na stanowisku  młodszego asystenta w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie odbywał szkolenie specjalizacyjne.
  • W 2016 roku złożył państwowy egzamin specjalizacyjny i uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie- dermatologia i wenerologia z oceną bardzo dobrą.
  •   Ponadto ukończył studia podyplomowe z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej dla lekarzy.
  • Dr Michał Musioł jest członkiem  Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej (ESCAD) oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV).
  • Doktor Musioł bierze czynny udział w licznych konferencjach, kongresach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.
  • Praktykuje w Centrum Kaniowscy Dermapuls (teraz Kaniowscy Clinic), gdzie wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii ogólnej i dermatologii estetycznej.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ