Portal Medycyna Estetyczna

Lek. med. Mariusz Domagalski

Miejsce konsultacji

MASI DR MARIUSZ DOMAGALSKI

ul. Wielka Odrzańska 30
Miasto Warszawa

Telefon 534 224 229

E-mail info@masi.com.pl

Konsultacje
poniedziałek-piątek
                      

  • Medycyna estetyczna jest jego pracą, a zarazem wielką pasją.
  •  Do każdego pacjenta zawsze podchodzi w sposób indywidualny. Zwraca szczególną uwagę na poczucie bezpieczeństwa i komfort pacjentów, zarówno w trakcie zabiegu, jak i w okresie pozabiegowym.
  •  W swojej klinice w Szczecinie wraz z zespołem współpracujących z nim profesjonalistów, oferuje Ci szeroki zakres usług na najwyższym światowym poziomie: z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, medycyny regeneracyjnej, laseroterapii i kosmetologii lekarskiej
  • Inspirację i wiedzę czerpie od najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Europie i na świecie
  •  Jego wielką pasją jest odkrywanie i kreowanie Twojego piękna. Każdego dnia dba o to, aby atmosfera jego kliniki była połączeniem kameralnej dyskrecji, ciepła i serdeczności.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ