Portal Medycyna Estetyczna

Lek. med. Barbara Jerschina

Miejsce konsultacji

Miasto Warszawa

Telefon 

E-mail 

Konsultacje

Lek. med. Barbara Jerschina jest specjalistą medycyny estetycznej.

Dr. Barbara Jerschina jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Jest doświadczonym specjalistą w zakresie medycyny anti-aging, regeneracyjnej oraz leczenia otyłości. Podczas 15-letniej praktyki zawodowej uczestniczyła w licznych kongresach w Polsce i za granicą, także jako prelegent, dzięki czemu udało jej się opracować wiele autorskich technik zabiegowych. Poprzez niezwykłą umiejętność łączenia różnych zabiegów i kompleksowego podejścia do pacjenta uzyskuje długotrwałe efekty w spektakularnym odmładzaniu wyglądu oraz modelowaniu sylwetki. Ogromne doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie doceniają tysiące zadowolonych Pacjentów.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ