Portal Medycyna Estetyczna

Dr n. med. Karolina Sawicka

Miejsce konsultacji

SAWICKA MEDYCYNA ESTETYCZNA

ul. Zamojska 8/U6
Miasto Lublin

Telefon (+48) 739 205 888

E-mail kontakt@gabinetsawicka.pl

Konsultacje
poniedziałek-piątek

  • Ukończyła z wyróznieniem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie
  • Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego
  • Częsty uczestnik i wykładowca na krajowych i międzynarodowych zjazdach naukowych.
  • Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach z dziedziny medycyny estetycznej.
  • Wykorzystując swoje doświadczenie jako dermatolog zajmuje się medycyną przeciwstarzeniową, stosując nowoczesne metody mające na celu przede wszystkim poprawę kondycji skóry, niwelowanie niedoskonałości i objawów starzenia się skóry.
  • Specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej i zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego oraz w nowoczesnych metodach laseroterapii (laserowe usuwanie włókniaków miękkich, brodawek łojotokowych, poprawa estetyki blizn, redukcja rozstępów, resurfacing twarzy).

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ