Portal Medycyna Estetyczna

Dr n. med. Dorota Wilamowska-Kokoszko

Miejsce konsultacji

ul. Wesoła 36/4
Miasto Białystok

Telefon

E-mail dorota@drwilamowska.pl

Konsultacje
poniedziałek-piątek: 
sobota:                        

  • Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Białymstoku w 2008r.
  • Staż specjalizacyjny z zakresu dermatologii i wenerologii odbyłam w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej w Olsztynie (2010-2015r).
  • W 2017 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej na temat patogenezy bielactwa nabytego.
  • Przez wiele lat doskonaliłam swoje umiejętności pracując jako asystent na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Waldemara Placka.
  •  Połączenie wiedzy z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej pozwala mi zarówno leczyć jak i przeciwdziałać procesowi starzenia się skóry w sposób bezpieczny dla pacjenta.

Wszystkie informacje na temat danego specjalisty są na bieżąco aktualizowane.

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ