Portal Medycyna Estetyczna

Modelki na szkolenie medycyny estetycznej lekarzy NICI i KWAS HIALURONOWY 1-2 lipca 2021

Portal Medycyna Estetyczna

nici

Zapraszamy Modelki na szkolenie lekarzy medycyny estetycznej.

Data: 1.07.21 NICI oraz 2.07.201 KWAS HIALURONOWY

Gdzie: Warszawa

Kto przeprowadza zabieg: Lekarz

Modelka ponosi koszt za materiał

Zgłoszenia pod nr +48 698291154

Modelki są pod opieką lekarza prowadzącego szkolenie. Każda z modelek po szkoleniu zobowiązana jest do kontroli po zabiegu. Zabieg wykonuje lekarz, dlatego modelka może mieć pewność, że jest w najlepszych rekach i może czuć się bezpieczna.

Zabieg dotyczy NICI, które mogą być zastosowane w miejscu, gdzie modelka wskaże problem. Zabieg zostanie wykonany po kwalifikacji pacjentki-modelki, lekarz doradzi indywidualnie najlepsze rozwiązanie w danym przypadku.

Zabiegi odbywają się pod ścisłą kontrolą jednego z najlepszych lekarze medycyny estetycznej w zakresie zabiegów z użyciem NICI, które są najlepszej jakości, a tym samym modelka może mieć pewność, że ryzyko ewentualnych powikłań zostaje zminimalizowane do minimum.

Same NICI są jednym z najlepszych na rynku i nie przedłużają procesu rekonwalescencji.

Miejsce użycia NICI nie wskazujemy, bo każda z modelek będzie traktowana indywidualnie. Obszar użycia NICI to nie tylko twarz, ale szyja, dekolt, miejsca nad kolanami…

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ