Portal Medycyna Estetyczna

Intraceuticals -terapia tlenem hiperbarycznym. Rewelacyjny efekt

Intraceuticals
Czas czytania: 2 minuty

Medycyna estetyczna wykorzystuje dobrodziejstwa naukowców. Intraceuticals zabieg, który odmładza, odświeża oraz usuwa oznaki zmęczenia, starzenia korzystając z technologi hiperbarycznego tlenu. Bezbolesny zabieg cieszy się niezwykłym powodzeniem. Wiele światowych sław korzysta systematycznie z zabiegu Intraceuticals, ciesząc się z rewelacyjnych rezultatów.

Medycyna estetyczna zaskakuje nas z dnia na dzień. Zabiegi, jakie proponują nam kliniki i gabinety przerastają naszą wyobraźnię, i jak tu znaleźć dla siebie zabieg, jeśli propozycji jest tak wiele? Przede wszystkim trzeba zastanowić się, czego oczekujemy, jeśli chcemy, by nasza twarz odzyskała blask, świeżośc – to na pewno… Zabieg Intraceuticals jest tym, czego potrzebujemy.

„Uzewnętrznij swoje piękno świadomie”

Anna Jaskiewicz
Intraceuticals
Intraceuticals

Intraceuticals to zabieg, którego podstawą jest technologia hiperbaryczna tlenu, sprawdzonego przede wszystkim w leczeniu ran i poparzeń. Skuteczność tej metody kryje się w zastosowaniu kwasu hialuronowego w dwóch postaciach: niskocząsteczkowym i wielocząsteczkowym.
Niskocząsteczkowy – przenika do głębszych warstw skóry

Wysokocząsteczkowy – wiąże wilgoć z otoczenia i utrzymuje w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego.
Zabieg Intraceuticals przeprowadza się za pomocą specjalnego aplikatora, którym działamy na skórę z pewnej odległości i pod odpowiednim kątem. Intraceuticals wykorzystuję infuzję – to znaczy wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Dzięki tej metodzie kwas drobnocząsteczkowy i odpowiednie serum, które jest zalecane zależnie od problemu skóry klientki, np. trądzik, przebarwienia, łuszczyca jest wtłaczany w skórę.

Jakie efekty można uzyskać dzięki temu zabiegowi?

Widoczne efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu, zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, jędrność i napięcie. Skóra jest odmłodzona, promienna i świeża. Młody wygląd, emanowanie witalnością, wypełnienie drobnych zmarszczek, wygładzenie okolic oczu i ust, poprawa konturów twarzy. Dzięki tej metodzie można pozbyć się również zapalnych stanów skóry np. trądzik, przebarwień, można łagodzić objawy łuszczycy i egzemy.

Jak często powtarzać zabieg Intraceuticals?

Zabieg powinno się wykonać w serii 6 zabiegów, eden na tydzień. Po 6 tygodniach dla utrzymania efektów zabieg powtarzać 1-2 razy w miesiącu. Zabieg jest bezbolesny i trwa około 1,5 godziny, zaraz po można wrócić do normalnego życia.

Szybkie działanie i rewelacyjne efekty sprawiają, że gwiazdy takie jak: Madonna, Eva Longoria, Naomi Campbell i inne, kochają ten zabieg. Pozwala im wyglądać rewelacyjnie na imprezach i nie tylko. Oczywiście cena nie jest, już tak atrakcyjna, ale i na to znaleziono sposób, stworzono linię kosmetyków Intraceuticals. Dzięki temu można również w zaciszu własnego domu poczuć się pięknie.

Medycyna estetyczna wybiega coraz szybciej ponad standardy, dlatego możemy cieszyć się rewelacyjnych efektów zabiegu Intraceuticals.
Efekty, jakie daję Intraceuticals, pozwala nam słyszeć komplementy w każdym wieku – my kobiety to uwielbiamy!

Pamiętajmy, żeby, przed każdym zabiegiem dowiedzieć się jak najwięcej o jego skutkach i efektach to ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia !

Redaktor Barbara Szuszkiewicz

Treści z naszego portalu są jedynie wskazówkami dla pacjentów i mają za zadanie polepszenie kontaktu z lekarzem. Nie są to treści edukacyjne. Administratorzy portalu nie ponoszą żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach. Wszelkie treści umieszczane na niniejszej stronie internetowej chronione są prawem autorskim.

Powiązane artykuły

Peeling wodorowy czyli absolutny hit na rynku kosmetologii medycznej w oczyszczaniu skóry

Redaktor Naczelna Anna Jaskiewicz

Co o powiększaniu ust powinnaś wiedzieć?

Redaktor Barbara Szuszkiewicz

Potęga nici w medycynie estetycznej. Rozmowa z dr. Aleksandrą Samborską cz. 3

Redaktor Barbara Szuszkiewicz

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!
Call Now ButtonDLA PACJENTÓW /LEKARZY ZADZWOŃ